خشکبار نیوز

خشکبار نیوز
طبقه بندی موضوعی

به گزارش خبرگزاری تسنیم، رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس از حل مشکلات در بخش توسعه کشت و بازار فروش زعفران در کشور خبر داد.


به گزارش خبرگزاری تسنیم از اردبیل، علی اکبری صبح امروز در جلسه شورای گفت‌وگوی دولت و بخش خصوصی اردبیل اظهار داشت: در راستای رفع مشکلات در بخش کشاورزی و کاهش دغدغه‌ها و نگرانی‌های کشاورزان کمیسیون کشاورزی مجلس جلسات متعددی را تشکیل و این مشکلات را مورد بررسی قرار داده است.


وی از حل مشکلات در بخش توسعه کشت و بازار فروش زعفران در کشور خبر داد و گفت: این مسئله در کمیسیون کشاورزی مطرح شده و مورد بررسی قرار گرفته که به زودی مشکلات در این حوزه برطرف خواهد شد.


رئیس کمیسیون کشاورزی، آب و منابع طبیعی مجلس سفرهای استانی و بررسی مشکلات در بخش کشاورزی در مناطق مختلف را از اولویت‌های مهم کمیسیون کشاورزی دانست و بیان کرد: در سفر به استان اردبیل نیز مشکلات در بخش آب و کشاورزی این استان بررسی و راهکارهای لازم برای حل مشکلات ارائه خواهد شد.


اکبری با اشاره به توانمندی‌ها و ظرفیت‌های بالای استان اردبیل در بخش کشاورزی تصریح کرد:‌ با وجود چنین ظرفیت‌ها و قابلیت‌هایی استان اردبیل در بخش کشاورزی با مشکلاتی روبه‌رو بوده که تلاش می‌کنیم با بررسی این مشکلات در سفر به اردبیل در زمینه رفع آنها اقدام کنیم.


نماینده مردم بجنورد در مجلس شورای اسلامی با بیان اینکه در قالب چهار کمیته کمیسیون کشاورزی مجلس مشکلات کشاورزی اردبیل را بررسی خواهد کرد، افزود: مشکلات حوزه کشاورزی استان به استان و منطقه به منطقه بررسی می‌شود تا زمینه برای رفع این مسائل و مشکلات فراهم شود.


جهت مشاهد منبع خبر اینجا کلیک نمایید.


جهت مشاهده سایر اخبار بر روی لینک زیر کلیک نمایید: